درباره ما

درباره ما

رستوران کلاسیک پردیس با بیش از 20 سال تجربه، افتخار آن را دارد که میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن‌ها و مراسم‌های شما عزیزان باشد.

برای آنکه برایتان بهترین باشیم، متناسب با تمامی ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، با تکیه بر هنر آشپزان ماهر و باتجربه، منوی کامل غذایی را ترتیب داده‌ایم و با به کارگیری استاندارهای جهانی و سبک‌های گوناگونی از معماری و طراحی‌های مدرن، فضایی دلنشین برای صرف یک وعده غذا را ایجاد کرده‌ایم.
همچنین آمادگی پذیرائی از مهمان‌ها با جمعیت بالا در هر زمانی را داریم و سعی بر آن داریم که اوقات خوشی را برایتان رقم زده و نام کلاسیک پردیس همیشه در میان انتخاب‌هایتان بدرخشد.

کلاسیک پردیس تنها نام برای یک رستوران نیست، بلکه برای آنکه بتوانیم همیشه برای شما بدرخشیم و شما را پیوسته در کنار خود داشته باشیم، نهایت تلاشمان را برای این مهم صرف می‌کنیم.
حفظ اصالت و کیفیت بالای غذاها و نوشیدنی‌ها، نوآوری و جلب رضایت شما مشتریان گرامی، از جمله افتخارات و اهداف اصلی مجموعه ما است. برآنیم تا با حفظ نظم و آراستگی، ایجاد محیطی آرام و بی‌همتا، روزی خاص را برای شما در کنار عزیزانتان رقم بزنیم و خاطره مانا برای تک تک شما عزیزان فراهم سازیم به نحوی که میان خاطراتتان، کلاسیک پردیس را نه تنها به عنوان نام یک رستوران، بلکه یک همراه و دوستی ایده‌آل و مهربان به خاطر داشته و همواره آن را به یاد بیاورید.